#1 2008-11-14 16:36:55

AniulaM1991

Administrator

6763444
Skąd: Nieświń/Końskie
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 129
Punktów :   

GP BAHRAINU

Śmieszni jesteście....ubaw miałam jak czytałam wszystkie posty....jesteście już dorośli...zakładam ze wszyscy kierowcy z ligi są  najniżej w gimnazjum, a robicie takie ...no jaja...to miała być czysta sportowa, rywalizacja..połączona z zabawą nie...

Widzę że niektórzy trochę przemyśleli i unieważniony jest Bahrain..i dobrze...ale wkurzyło mnie załatwianie prywatnych spraw w lidze....kieruje to głównie do JACV...po co było obrażanie dziewczyny Zabiego?? Do czego to miało prowadzić?? Nie podoba mi się takie coś...Nie dlatego że dzieje się to w lidze...ale ogólnie...to jest chore...i pokazuje wasza dorosłość...


Jesli chodzi o wyścig to go przeanalizuje i powiem Wam do jakiego wniosku doszłam...


A co do prośby Stiga....jeśli będziecie się tak zachowywać to z Wami nie będę jeździć...i tyle...


F1 xD

Offline

 

#2 2008-11-14 17:41:49

STIG

Moderator

4799140
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 178
Punktów :   

Re: GP BAHRAINU

uj z bahrainem tam si enic nie działo tlyko sie pożarli a ze odwołany bahrain to oc innego jacv składa namnie skarge ze go wypchnołem w gp hiszpani z toru a zę był lag noto nie moja wina gdybym był świadom zę to robie to bym sie zatrzymał ale nie zrobiłem tego bo ko nie wypchnełem pozatym miał pisać do ciebie z tą sprawą

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muprohibitionservers.pun.pl www.muoteck.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.twojakonsola.pun.pl www.tirowcy.pun.pl